Hledat
Filters
Close

EQyss

Zabrazit jako
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Hydratační šampon PREMIER EQyss, 473 ml

Neobsahuje žádné agresivní mýdlo ani jiné chemikálie, vosk, olej, silikony nebo ropné vedlejší produkty. Pro koně, domácí mazlíčky nebo jejich páníčky. Můžete libovolně kombinovat s bezoplachovým kondicionérem, rozčesávačem nebo spreji.
€25,66 s DPH

Regenerační maska MEGA-TEK,236 ml

Intenzivní regenerační maska (oplachová). Váže protein do kůže a srsti – vlasu. Posiluje strukturu a navrací elasticitu. Vynikající pro použití na místa, na kterých přestala růst srst, vlasy, hříva – ocas. Regeneruje i kopyta: posiluje kopytní stěnu, revitalizuje praskliny. Gelová konzistence. Krásně voní.
€27,19 s DPH

Super rozčesávač SURVIVOR EQyss, 236 ml

Magický rozčesávač (bezoplachový) Kapka „olejíčku bez oleje“ uvolní bezbolestně jakýkoliv uzel nebo nežádoucí dred. Dodá perfektní lesk a jemnost, umožňuje snadné hřebelcování a vyčesávání nečistot. Aplikace na mokro či na sucho. Skvělý na zimu!
€31,02 s DPH

Kondicionér PREMIER EQyss, 473 ml

Kondicionér (oplachový). Zaručuje snadné, rychlé a bezproblémové kartáčování bez uzlíků. Ideální pro zauzlené, suché, krepaté, chemlonové a křehké vlasy. Usnadňuje péči, minimalizuje vypadávání. Pro skvělé výsledky kombinujte s Premiere šamponem. Krásně voní.
€27,19 s DPH

Zklidňující šampon MIKRO-TEK EQyss, 473 ml

Uklidňuje červenou, podrážděnou pokožku již při prvním kontaktu. Pomáhá Vašemu koni nebo domácímu mazlíčkovi zastavit drbání, svědění, kousání nebo tření zarudlé a podrážděné pokožky. Poskytuje zdravé prostředí pro hojení již po prvním vykoupání. Odstraňuje lupy. Nepálí v otevřených ranách ani v očích.
€25,66 s DPH

Hydratační AVOKÁDOVÝ sprej EQyss, 473 ml

Hydratační kondicionér s Aloe Vera (bezoplachový) Zabraňuje vypadávání vlasů a poškození vlasů. Vynikající na hřívu, ocas, vlas i srst. Ideální na zimu!
€23,36 s DPH